מגיעים לבדיקה? למה עליכם לצפות בפעם הראשונה

למפגש הראשון שלנו עמכם חשיבות מכרעת, לכם ולנו. לרוב מדובר ביצירת הרושם הראשוני והרצון להבין אתכם ומאחר שמטרתנו היא בראש ובראשונה לטפל בכם באופן הטוב ביותר, אנו משתדלים לכוון את עצמנו בדיוק לצורכיכם.

עם כניסתכם בפעם הראשונה לקונספט, תבינו כי אנו עושים את המרב על מנת שתחושו בנוח. צעד ראשון בכיוון הוא התחלת הטיפול בזמן, אתם לא אמורים לחכות לרופא שיתפנה מעיסוקיו.

מיד עם הגעתכם לקונספט, תתלווה אלכם אחת מנשות הצוות ותסייע לכם במילוי הטפסים הנחוצים. לאחר מכן תפגשו בשיננית ותוך שיחה נעימה יתבררו דרכי הטיפול הנוכחיים שלכם בשיניכם, הסיבה להגעתכם לקונספט וכיצד אתם באמת חשים כלפי השיניים שלכם וחלל הפה, זה הזמן לספר לנו הכל. כיצד טופלתם בעבר והיכן וכן, מה אתם מצפים מאתנו כמטפלים. מיד לאחר מכן תעברו סדרת בדיקות מקדימה שמטרתה לקבוע את מצב חלל הפה. בין היתר ייבדקו הרקמות העדינות בפה, החניכיים, תבוצע בדיקה לבחינת המצאות גידול סרטני וכן בדיקה מדוקדקת של כל שן ושן.

לאחר ביצוע שלב זה ולאחר ביצוע כל צילומי הרנטגן ההכרחיים, אנו יכולים להמשיך הלאה בשלבי הטיפול. את מהלך הטיפול המוצע על ידינו ניתן להציג במקום או, במידה ומדובר בטיפול מורכב יותר, הדבר יצריך מפגש נוסף. עוד בטרם נתחיל את סדרת הטיפולים, אנו נוודא כי אתם מודעים למשך הטיפול ולעלויות הצפויות ורק כאשר תהיו מרוצים מן התכנית המוצעת לכם, אנו נמשיך בטיפול.

אחת ממטרותינו העיקריות היא למנוע מכם טיפול ממושך ומתיש, לכן נשתדל לאורך כל הדרך, לצמצם את מספר הפגישות למינימום הנדרש. שביעות רצונכם היא הצלחתנו.

אנו דואגים לכם

נוחיותו של כל מטופל בקונספט ודאגה לבריאותו, נמצאים כל העת בחשיבות עליונה. בכל מקרה בו ניתן להשתמש בעזרים רפואיים חד פעמיים (גם כאשר אין מדובר בחובה), אנו עושים זאת. כל אותם עזרים רפואיים אחרים שאינם חד פעמיים, עוברים תהליכי חיטוי הכוללים קרצוף וחיטוי אולטרא-סוני. לאחר כל תהליך חיטוי שכזה, מוכנסים האביזרים לשקיות ניילון אטומות ומוצאים מהן רק בעת הטיפול ולא קודם לכן.

רופאי השיניים בקונספט על הצוות הרפואי המסייע להם, חופשים כל העת כובעים, משקפי מגן ומסיכות וכן כפפות חד פעמיות. במטרה להגן על בגדיכם ועליכם, תקבלו בטרם הטיפול סינר עשוי פלסטיק ומשקפי מגן להגנה על עיניכם.

בטרם נתחיל בטיפול, ייעשה שימוש בחומרי הרדמה מקומיים ובמקרה הצורך, רק לאחר ביצוע בדיקות מתאימות ניתן אף לעשות שימוש בחומרי הרדמה המוזרקים לגוף. עם תום הטיפול ולאחר התאוששות קלה, יוצגו בפניכם ההוראות להתנהגות לאחר הטיפול.

במידה ויש צורך, כל רופאי קונספט, מומחים בתחומם, זמינים במקרה של סיבוכים שונים. 

הוראות להתנהגות לאחר טיפול או ניתוח

1.   הימנעו מאכילה או שתייה בשעתיים שלאחר הטיפול.
2.   השתדלו להימנע מפעילות גופנית ספורטיבית או חריגה במהלך 48 השעות שלאחר הטיפול. מנוחה תסייע במניעת סיבוכים שלאחר הטיפול.
3.   הימנעו מאכילה ושתייה של מזונות קרים וחמים. מומלץ לאכול מאכלים בעלי מרקם רך ובטמפרטורת החדר.
4.   השתדלו שלא לגעת באזור המטופל על מנת שלא לפגוע ביציבות בסיס השן.
5.   השתמשו במשככי כאבים שעה לאחר הטיפול. במידה ונרשם לכם שימוש באנטיביוטיקה, השתמשו בכמות הרשומה במדויק.
6.   הימנעו משטיפת חלל הפה ומיריקה.
7.   זכרו כי חלקים בחלל הפה הורדמו ובמשך מספר שעות לאחר הטיפול, עדיין לא תחושו בהם. היזהרו מלנשוך את החלקים הפנימיים בחלל  
      הפה ולפצוע אותם. אל דאגה, לאחר מספר שעות תשוב התחושה הרגילה בחלל הפה.
8.   הימנעו מעישון במהלך 24 השעות שלאחר הטיפול. עישון עלול לפגוע בהליך השיקום.
9.   כאשר אתם מצחצחים את שיניכם, הימנעו ממגע באזור המטופל לפחות במהלך השבועיים שלאחר הטיפול. ניתן לנקות את האזור המטופל 
      באמצעות שטיפה עדינה.
10. במהלך 24 השעות שלאחר הטיפול שטפו את חלל הפה באמצעות מי מלח (כפית מלח שולחן בכוס מים). במידה ונרשם לכם שימוש בנוזל 
      לחיטוי חלל הפה, השתמשו בו. שטפו את חלל הפה במשך שבועיים, 3 פעמים ביום.
11. נפיחות קלה כמו גם שינוי במרקם ובצבע האזור המטופל, הנן תופעות מקובלות ומוכרות לאחר טיפול בחלל הפה. במידה ואתם מבחינים 
      בכאב עוצמתי מהרגיל, נפיחות יוצאת דופן או חום, צרו קשר עם דר' סלע באמצעות המרפאה. סיבוכים מן הסוג הזה מופיעים מספר ימים 
      לאחר הטיפול.
12. בשעות שלאחר הטיפול, יתכן ותבחינו בעקבות דם ברוק, אין כל סיבה לדאגה, מדובר בתופעה רגילה. במידה והדימום ממשיך, הניחו פד 
      רפואי או שקיק תה לח על האזור המטופל ולחצו בעדינות במשך 15 דקות. אם גם לאחר מכן הדימום ממשיך, צרו קשר עם דר' סלע בטלפון 
      שמספרו 052-4545446.

13. במידה והאזור המטופל נתפר, שובו למרפאה לאחר שבועיים לשם הסרת התפרים.
14. צוות קונספט מאחר לכם החלמה מהירה.

טיפול במצבי חירום

עם סיום הטיפול הראשון במרפאת קונספט, תקבלו לידיכם כרטיס ובו מספר הטלפון הפרטי של רופאכם האישי. במקרה חירום תוכלו ליצור עמו קשר באופן מיידי.

כיצד קובעים תור

משרדי Concept פועלים בימים א-ה בין השעות 08:15 - 18:00. צלצלו אלינו לקביעת פגישה.

דר' גורדון נמצא בימים ראשון, שני, שלישי וחמישי.
דר' סמואלס נמצא בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי.
דר' ג'וליאן סלע נמצא בימי רביעי.
דר' גלית סלע נמצאת בימי חמישי. 
דר' לילוב נמצא בימי ראשון.
דר' ביאטריס גרינברג נמצאת בימי שני.
צוות המרפאה נמצא במהלך כל ימות השבוע.

כתובתנו:          רחוב הרב קוק מספר 27, קומה ראשונה, דלת מספר 4 – נתניה.
מספר טלפון:    09-8333393
פקס:               09-8322328
דואל:               contact@concept-clinic.co.il 

שאלות ותשובות

על מנת שנעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר המתאים לכם, עלינו להבין במדויק גם את רצונותיכם האישיים, גם ללא קשר לבדיקתנו. לאחר הליך הקבלה הראשוני במהלכו נערכת בדיקה מקיפה של חלל הפה, נציג בפניכם את התוצאות ואת הטיפול הנדרש. לאחר הליך זה נשאלות בדרך כלל מספר שאלות על ידי לקוחותינו, אנו מביאים בפניכם חלק נבחר מתוך אותן שאלות ואת התשובות עליהן.

מהי עלות הטיפול?

בטרם נתחיל בטיפול, נציג בפניכם תכנית מפורטת של אופי הטיפול וכן עלות משוערת של הטיפול, העלות הסופית נקבעת בהתאם לצרכים המדוייקים שלכם ולטיפול שלנו.

האם זה יכאב?

ברפואה המודרנית ישנם חומרים מרדימים מצויינים ולכן אין כל סיבה לחוש כאב יוצא דופן. למעשה, כמעט כל לקוחותינו מתפלאים לחוש עד כמה הטיפול אינו כואב כלל.

מתי יסתיים הטיפול?

הזמן הדרוש לטיפול תלוי בכמות וסוג העבודה הנדרשים מאיתנו. אנו בכל אופן, נעשה ככל שניתן על מנת לצמצם את מספר המפגשים למינימום הנדרש. אנו מאמינים בפגישות ארוכות המאפשרות לנו לטפל בכם באופן מלא וכך לחסוך מכם טיפולים תכופים ומתישים.

איני רוצה להישאר ללא שיניים... 

במידה וכחלק מן הטיפול תחסר לכם שן או מספר שיניים למשך תקופה מוגבלת, אנו מסוגלים לספק לכם שיניים חליפיות לאותה התקופה.

האם אתם מקבלים לקוחות חדשים, האם אוכל לשלוח אליכם חברים?

נשמח לקבל לקונספט חברים וקרובי משפחה כלקוחות חדשים. למעשה, אנו אף נוהגים לשלוח אליכם מכתב תודה ומתנה קטנה כאשר אתם מסייעים לצרף אלינו חבר חדש.

יש לכם שאלות נוספות? משהו שתמיד רציתם לשאול ואף לא ידעתם את מי ניתן? אנו בקונספט נכונים ונשמח לענות על כל שאלה במידה ואנו מסוגלים לכך.


אמצעי תשלום ומדיניות

תשלום יכול להתבצע באמצעות מזומן, המחאה או כרטיס אשראי. אנו בקונספט מאפשרים תנאי תשלום נוחים עד כמה שניתן. הנחה מוענקת על תשלום מראש. כמו כן, ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי עד ל-18 תשלומים.


מיקום המרפאה

המרפאה שלנו ברחוב הרב קוק 27, נתניה.

יש בעיה של חניה ברחוב הרב קוק. לכן אנו ממליצים לפנות ימינה ברחוב ביאליק ואחר כך ימינה ברחוב מקדונלד ( רחוב המקביל לרחוב הרב קוק ) ולהמשיך עד סוף הרחוב. תראו מגרש ריק בצד ימין. ניתן להחנות שם בחינם ולעבור בשביל לרחוב הרב קוק.

מידע למטופל

 
 טלפון : 09-8333393 | פקס: 09-8322328 | רח' הרב קוק 27, נתניה | © כל הזכויות שמורות למרפאת שיניים קונספט נתניה