בכל הקשור לשתלים ולתחליפי שיניים החלק הטוב הוא שלכל שן יש תחליף, טוב, יציב ולאורך שנים ארוכות. כיום, כאשר הטמעת שתלים הפכה לעניין שבשגרה, ניתן להתייחס לכך כאל צורך בסיסי ובר השגה.

בConcept – הבית לבריאות השן, יתאים עבורכם צוות המנתחים המומחים שלנו את הטיפול הטוב ביותר, כך שתוכלו ליהנות משתלים ומשיניים בריאות ותקינות.

אצלנו בConcept– הבית לבריאות השן, תמצאו מגוון שיטות להטמעת שתלים הנראים בדיוק כמו השיניים המתפקדות שלכם. כמו כן משמשים השתלים לייצוב שיניים תותבות וכמובן משפיעים באופן ישיר על ביטחונכם האישי ואיכות חייכם. את השיניים התותבות אנו מרכיבים על גבי מערכת שתלים מיוחדת, המאפשרת לכם לישון ולהתהלך כשבפיכם, שיניים מושלמות מבלי להצטרך להסיר אותן מדי לילה.

בConcept – הבית לבריאות השן, תמצאו בנוסף לשתלים המוכרים, מערכות שתלים מתקדמות המתאימות גם לכאלה אשר בעבר לא ניתן היה להתאים עבורם שתלים. המנתחים המומחים בקונספט, משתמשים בשיטות ייחודיות כך שגם בעלי מבנה יוצא דופן או צר של חלל הפה, יוכלו ליהנות משתלים איכותיים ומטיפול מקצועי.

את הדרך לשיניים מושלמות ואיכות חיים אתם מוזמנים להתחיל אצלנו בקונספט. לאחר שתקבעו פגישה, אחד ממנתחי הפה המומחים של קונספט, יבדוק אתכם ויציג בפניכם את הדרך הטובה והמתאימה ביותר למצבכם הבריאותי.

חייגו למספר הטלפון 8333393-09 וקבעו פגישה עוד היום, עם אחד מן המנתחים המומחים של קונספט.

השתלת שיניים

 
 טלפון : 09-8333393 | פקס: 09-8322328 | רח' הרב קוק 27, נתניה | © כל הזכויות שמורות למרפאת שיניים קונספט נתניה